grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imza ve avatarlar bölümü kuralları (bu kuralları lütfen okuyunuz.)

4 posters

imza ve avatarlar bölümü kuralları  (bu kuralları lütfen okuyunuz.) Empty imza ve avatarlar bölümü kuralları (bu kuralları lütfen okuyunuz.)

Mesaj tarafından Admin Perş. Tem. 17, 2008 1:34 pm

1.kural:evet yaptığımız avatarları burda gösterilim paylaşalım.
2.kural:burda yaptığımız ve paylaştığımız imzalar ve avatarlar sadece kendimiz yapmış olalım hiç bir yerden alıntı yapmayalım.
3.kural:eğer arkadaşalrımızın avatarlarını veyatta imzalarını beğenmediysenin ona senin imzalarını veya avatarlarını beğenmedim demeyin kalbi kırılabilir.sadece biraz daha gayret daha güzel olabilir diye bilirsiniz.
4.kural:bu pek kural sayılmaz ama neyse imza ve avatar yarışmaları bu bölümde olmayacaktır.yarışmalar bölümünde olacaktır. imza veyatta avatar yarışması yapacaksanız benden izin alacak olmanız lazım.

En son Admin tarafından Perş. Tem. 17, 2008 1:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : imza ve avatar kuralları.lütfen kurallara düzgünce uyalım.)
Admin
Admin
Admin
Admin

nerden? : napcan ??:D
Yapmaktan hoşlandıkların : arkadaşlarımla kütüphanenin bahcesinin altındaki denizde vakit gecirmek.
Lakap : tam olarak bende bilmiyorum.

http://gruphepsifan1.eniyiforum.org

imza ve avatarlar bölümü kuralları  (bu kuralları lütfen okuyunuz.) Empty Geri: imza ve avatarlar bölümü kuralları (bu kuralları lütfen okuyunuz.)

Mesaj tarafından erenim Salı Ağus. 26, 2008 1:23 pm

teşekkürler
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

imza ve avatarlar bölümü kuralları  (bu kuralları lütfen okuyunuz.) Empty Geri: imza ve avatarlar bölümü kuralları (bu kuralları lütfen okuyunuz.)

Mesaj tarafından gizli hayran Perş. Ağus. 28, 2008 11:23 am

saol canım anladık
gizli hayran
gizli hayran
Moderator
Moderator

Kadın Mesaj Sayısı : 333
nerden? : hatay
Yapmaktan hoşlandıkların : rap dinlemek tabi hatay crewden

http://www.hatayrap.tr.cx

Mesaj tarafından erencim_canım C.tesi Eyl. 20, 2008 11:38 am

teşekkürler saqol
erencim_canım
erencim_canım

Mesaj tarafından Admin Salı Ocak 13, 2009 6:27 pm

arkadaşlar artık kendi yapmadığınız avatar ve imzalarıda burda sergileyebilrisniz konu acıp ama bunu ben yaptım derseniz yapmadığınız bişey için konunuzu co-moderator kapatır.
Admin
Admin
Admin
Admin

nerden? : napcan ??:D
Yapmaktan hoşlandıkların : arkadaşlarımla kütüphanenin bahcesinin altındaki denizde vakit gecirmek.
Lakap : tam olarak bende bilmiyorum.

http://gruphepsifan1.eniyiforum.org

Mesaj tarafından erenim Salı Ocak 13, 2009 9:05 pm

bilgi için saol admin
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

- Similar topics