grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan

3 posters

arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan Empty arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan

Mesaj tarafından Admin C.tesi Eyl. 06, 2008 10:19 am

evet gülçin ergül ve arda turan akrabaymış yani kuzenelrmiş arda ile gülçin bir araya gelince arda gülçinin sinir edermiş ....
Admin
Admin
Admin
Admin

nerden? : napcan ??:D
Yapmaktan hoşlandıkların : arkadaşlarımla kütüphanenin bahcesinin altındaki denizde vakit gecirmek.
Lakap : tam olarak bende bilmiyorum.

http://gruphepsifan1.eniyiforum.org

arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan Empty Geri: arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan

Mesaj tarafından Admin C.tesi Eyl. 06, 2008 10:20 am

he arda turan gs de oynayan su yakışıklı çocuk Embarassed
Admin
Admin
Admin
Admin

nerden? : napcan ??:D
Yapmaktan hoşlandıkların : arkadaşlarımla kütüphanenin bahcesinin altındaki denizde vakit gecirmek.
Lakap : tam olarak bende bilmiyorum.

http://gruphepsifan1.eniyiforum.org

arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan Empty Geri: arkadaşlar gülçin ergül ve arda turan

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 1:36 pm

haber güzelmiş saol
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 1:38 pm

Gençlerin yakından takip ettiği başarılı müzik grubu “Hepsi”, çekimlerine Ekim ayında başlanacak ‘Herkesin Duyamadığı Şarkı’ adlı sinema filminde rol alacak.
Selay Tozkoparan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, müzik dünyasındaki başarılı çalışmalarından tanıdığımız Mete Özgencil yer alacak.
“Hepsi” grubunun üyeleri Cemre Kemer, Eren Bakıcı, Gülçin Ergül ve Yasemin Yürük’ün başrolde olduğu filmde, Hepsi kızlarına Mehmet Aslan eşlik edecek.
16 Ocak 2009’da gösterime girmesi planlanan filmde, bir yaz mevsiminde yolları tesadüfen kesişen dört genç kızın, yaz sonunda farklı birer birey olarak hayata devam etmeleri konu ediliyor.
Gençlik, dans, müzik ve aşkın yer aldığı macera dolu ‘Herkesin Duyamadığı Şarkı’, sömestre damgasını vurmaya hazırlanıyor
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 1:39 pm

haber nasıl
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 1:41 pm

İbrahim Tatlıses, Hepsi 1 grubu üyelerinden Gülçin Ergül’ü canlı yayında oğlu İdo’ya istedi.
Hepsi 1 grubu dün akşam İbo Show programının konuğu oldu.
Grup üyelerinden Gülçin Ergül, aşık olmak için Bodrum’dan ‘Koca bulduran’ diye tabir edilen kolye aldığını anlattı.
İbrahim Tatlıses, “Ciddi tarafı var mı?” diyerek önce bir yoklama çekti ve sonra da şu sözlerle Gülçin’i oğlu İdo’ya istedi:

“Bu kızı da kim almaz be. Vallahi billahi ben düşünemiyorum yani. Bu kızı Allah’ın emri Peygamberin kabriyle oğlum İdo’ya…”

Grup üyeleri Tatlıses’in bu sözleri üzerine “Verdik gitti” diyerek onay verdi, Gülçin ise bu teklife uzun süre güldü.

İHANET ETMEDİM

Programında çeşitli konularda felsefe yapmaya çalışan Tatlıses, ihanetin çok kötü bir şey olduğunu ifade etti. İlişkileriyle basının gündeminde düşmeyen İbo, “Dünyada en kötü şey ihanet. Ben hayatımda yapmadım” diye konuştu. Ancak Tatlıses’in bu sözlerine stüdyodaki izleyiciler gülünce ünlü türkücü “Nereden biliyorsunuz yaptığımı?” deyip çeşitli espriler yaparak konuyu sulandırdı.
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 1:59 pm

haber lerim nasıl arkadaşlar beğenmeniz benim için yeterli hıh nasıl Rolling Eyes confused
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından erenim C.tesi Eyl. 06, 2008 4:31 pm

ee cevap gelmedi başka haber yollayan yok mu Question
erenim
erenim
Co-moderator
Co-moderator

Mesaj tarafından gizli hayran Perş. Eyl. 11, 2008 9:13 pm

süper olmuş ya gülçin ardamızı fazla sinir etme o benim bidenem ARDA TURAN BİTANEMSİN
gizli hayran
gizli hayran
Moderator
Moderator

Kadın Mesaj Sayısı : 333
nerden? : hatay
Yapmaktan hoşlandıkların : rap dinlemek tabi hatay crewden

http://www.hatayrap.tr.cx

- Similar topics